Otomatik Kapılar

Yana Kayar Kapı Motor Fiyatları

Günümüzde otoparka sahip yerlerin giriş çıkışlarını düzenlemek amacı ile kullanılan yana kayar kapı motoru fiyatları boyutlarına ve kullanılan mekanizmaya göre değişmektedir. Bir ray üzerine konumlandırılan ve bu ray üzerinde tek bir kanadın kaydırılarak kullanıldığı sistemlerdir. Maliyeti çok yüksek olmamakla beraber, otopark trafik akışında çok tercih edilmektedir. Firmamız bu konuda her bütçeye uygun fiyatları ile değişik ebat ve şekillerde kapı motorları ile hizmet vermektedir.

Yana Kayar Kapı Motoru Fiyatları

Uzun ve dar bir boşluk üzerinde girişlerde kapının kayması sağlanır. Yana kayar kapı motoru fiyatları belirlenirken uygulamanın yapılacağı kapılar konusunda titiz bir keşif çalışması yapılır. Özellikle girişi geniş olan alanlar, yokuş üzerinde bulunan alanlar, daire şeklinde olan giriş kapılarında sıklıkla karşılaşılır.

Donatımsal özellikleri arasında başlangıç ile bitiş yüksek seviyede güvenliği sağlamak amacı ile yumuşak şekilde kapanma fazları ile sistematik özellik kazandırılmıştır. Firmamız yetkili personelleri tarafından yapılacak keşif sonrasında en uygun fiyat seçenekleri ile size özel fiyatlandırma yapılır.

Yana Kayar Kapılar Nerelerde Kullanılır?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otopark girişleri ile ilgili birçok yenilik ve teknik donanım sağlanmıştır. Konutların bahçelerine giriş kapıları, villaların ana hat girişleri, araç otopark ve garajlarının girişlerinde, büyük site tarzı toplu konut girişlerinde, AVM otoparklarında sıklıkla gördüğümüz bir sistemdir. Yana kayar kapı motoru fiyatları her bütçeye uygun şekilde planlanır.

Fiyatların belirlenmesinde kriter olarak kapıların hafif, orta ve ağır özellikte çeşitleri bulunur. Hafif olan kapılar yaklaşık 300 kg ağırlığındadır. Orta kapılar ise 600 kg ile 1 ton arasında değişen kilolara sahiptir. 3,5 ton ağırlığına ulaşan kapılar ise ağır kapı olarak değerlendirilir.

Yana Kayar Kapı Sistemlerinde Belirleyici Özellikler Nelerdir?

Sanayi alanında, büyük hastanelerde ve AVM’lerde özellikle ağır yana kayar kapılar kullanılması güvenlik açısından önemlidir. Bunun dışında okullar, site ve bahçe kapıları gibi alanlarda hafif ve orta ağırlıkta kapılarda iş görecektir. İhtiyacınıza uygun olan yana kayar kapı motorları güncel fiyatlarını almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir