Kepenkler

 Otomatik Kepenk

İş yerlerinde güvenlik ve estetik amaçlı olarak uygulanan otomasyon sistemlerine otomatik kepenk denir. Teknoloji sayesinde dekoratif görünümlü yeni modeller geliştirilmiştir. Eski kepenk modelleri tahta ya da demir malzemeden üretilmişlerdir. Daha çok kapak görevi gören bu ürünler zamanla yerini otomasyon sistemleri olan yeni ürünlere bırakmıştır.

İş yerlerinin hırsızlar, olumsuz hava koşulları ve diğer tehlikelerden korunması için zorunlu hale gelmişlerdir. Firmamız müşterilerinin mal ve can güvenliğini sağlaması amacı ile otomatik kepenk modellerini geliştirmiştir. Uzaktan kumanda, düğme ve şartel gibi ek aparatlar sayesinde çalışan sistemlerdir. Firmamız alüminyum, galvaniz ve çelik malzemeden üretim yaptığı için beklediğinizden daha şık tasarım ürünler kazanmış olursunuz.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Kepenklerimiz dayanıklı malzeme kullanılarak yapıldıkları için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler. Son teknoloji ürünlerine sahip oldukları için en üst seviyede güvenlik hizmeti sunmaktayız. Her mağazanın yapısı ve şekli birbirinden farklıdır. Bu nedenle teknik ekibimiz adresinize gelerek doğru ölçüyü alır ve gereken analizleri yapar. Kapının, pencerenin ve garajın analizi yapılır. Binanın dış tasarımına uygun renklerde ürün tasarladığımız için şık bir görsel efekt elde ediyoruz.

Firmamız iki farklı modelde kepenk üretimi yapıyor. Kepenklerin çalışması için gereken gücün alındığı kaynak değiştikçe model yapısı değişir. Birinci modelimiz elektrikli kepenk modelleridir. Son yıllarda çok sık tercih edilmediği için müşterilerimizin isteği üzerine üretim yapıyoruz. En sık tercih edilen otomatik motorlu modellerimizdir. Modellerimiz iş yerlerinde, evlerde ve diğer mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Otomatik kepenk fiyatları konusunda firmamız son derece ulaşılabilir fiyatlar sunuyor.

Otomatik Kepenk Motoru

Otomatik kepenk motoru uzaktan kumanda sistemi sayesinde çalışan ve ihtiyacı olan gücü kendinden alan bir sisteme sahiptir. Motor yapısı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Motor gücü kepenk boyutuna göre değiştirilmelidir. Büyük ebatlara sahip olan kepenklerin çalıştırılması için daha fazla güç gerekeceğinden motor kapasitesi yüksek olmalıdır. Garaj kapılarında ve mağazaların giriş kapılarında daha çok tercih edilir.

Firmamız yeterli teknik donanıma ve personele sahip olan profesyonel bir firmadır. Bu sayede müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Satışını yaptığımız ürünlerimiz garantili olduğu için motor arıza durumlarında teknik ekibimiz kısa sürede adresinize gelerek arızanın giderilmesi için gerekli bakımı yapıyor. Otomatik kepenk modelleri maliyetli ürünler olduğu için mutlaka garantili hizmet veren yerlerden alışveriş yapmalısınız.

Otomatik Kepenk Servisi

Otomatik kepenk servisi kepenklerin düzenli aralıklar ile yapılması gereken bakımlarını yapan ve arıza durumlarında arızaların giderilmesini sağlayan hizmetler verir. Firmamız hem üretici hem de servis hizmeti verdiği için ürün aldıktan sonra tekrar servis aramanız gerekmez. Ürünlerimizi alan müşterilerimize istedikleri taktirde servis hizmetlerimizi sunuyoruz. Servisimiz kendilerinin belirlediği aralıklar ile ürün bakımlarını gerçekleştirir. Bu sayede uzun yıllar ilk gün ki hali ile kullanılmaya devam edebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motoru Fiyatları

Otomatik kepenk motoru fiyatları belirlenirken bazı kriterler dikkate alınır. Motorun kapasitesi, markası, kullanım ömrü, garanti süresi ve firmanın kendi fiyat skalası başlıca etkenlerdir. Kaliteli ve sorunsuz çalışan motorlar çok ucuz fiyatlara sahip değildirler. Çalışma şekli ve arıza süresi motor kalitesini gösteren durumlardır. Motor arızaları maliyetli olduğu için satın alırken fiyatına bakarak ürün almanızı tavsiye etmiyoruz. Kaliteli motorlar her zaman sizlere avantaj sağlar.

Evinizin ve iş yerinizin güvenliğini sağlamak ve şık bir tasarıma sahip olmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız müşterilerine her zaman ayrıcalıklı hizmetler sağladığı için sektörde önde gelen firmalar arasındadır. Ürünlerimiz ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir