Otomatik Kapılar

Otomatik Kapı Kumanda Fiyatları

Otomatik Kapı Kumandaları

Ev ve işyerlerinde bahçe kapıları veya garaj kapıları çok büyük ebatlara sahiptir. Büyüklüğü ve tonaj olarak bir insanın kolaylık açıp kapatma işlemlerini yapamayacağı için kapı motoru kullanılarak bu işlevi yerine getirmek çok daha pratikler kolaydır. Kapı motorları zincir, kayış veya vida kullanarak kapıların açılmasını veya kapanmasını sağlamaktadır. Kapı motorları dahili kontrol sistemi kullanılarak hareket ettirilmektedir.

Dahili kontrol sistemi her seferinde farklı kişilerin temas etmesini mümkün hale getirdiği için sağlık açısından risk teşkil etmektedir. Firma olarak ürettiğimiz otomatik kapı kumandaları her türlü kapı motoruna entegre edilebilecek özelliklere sahiptir. Bu sayede kontrol panelinin yanına gitmeye gerek duymadan daha kısa sürede kapının açılıp kapanma işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Tek kumanda alıcısına istenilen sayıda kumanda çoğaltılarak farklı kişilerin kullanım imkânı sağlanmaktadır.

Otomatik Kapı Kumanda Fiyatları

Firma olarak farklı beklenti ve ihtiyaçların karşılanması noktasında otomatik kapı kumandası üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz Otomatik kapı kumandaları dışarıdan kötü niyetli kişilerin müdahalesini engellemektedir. İçerisinde karmaşık Rolling kod sistemi ve güvenlik önlemleri sayesinde kuyumcu kepengi dahil birçok hassas noktada kullanım imkânı sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz kapı kumanda fiyatları etki mesafesi ve çalışma frekansı gibi değerlere göre farklılık göstermektedir.

Kullanılan kaliteli iç ve dış malzeme uzun ömürlü pil yapısı basmaya dayanıklı tuşları kumandanızın uzun yıllar kullanmanızı sağlayacaktır. Firmamızın üretmiş olduğu otomatik kapı kumandaları ücretsiz kargo ve 2 yıl garantili bir şekilde satışı yapılmaktadır. Rakiplerine karşı daha küçük boyutlarda daha dayanıklı ve uygun fiyat seçeneklerine sahip olması üretmiş olduğumuz kumandaların tercih edilme sıklığını arttırmaktadır.

Otomatik Kapı Kumanda Çalışma Prensibi

Firma olarak üretmiş olduğumuz kumandalar 2 veya 4 tuşlu olmak üzere alternatiflere sahiptir. 70 olduğunuz kumandalar komuta sisteminize kolay bir şekilde entegre olma özelliği ve kopyalanabilir olma özelliği kolay kullanım imkânı sunacaktır. Üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmış olan otomatik kapı kumandaları art niyetli kişilerin frekans algılayıcı sistemler ile kumandaya müdahale etmesini olanaksız hale getirmektedir. Her komutta farklı kodlar üretip gönderen kumandalar sizin dışınızda kapı ve bariyerin açılmasını engellemektedir.

Üretilen otomatik kapı kumanda sistemleri 433 MHz frekans aralığı ile çalışmaktadır. 50 ile 100 metre arasında etkileşim mesafesi bulunan otomatik kapı Kumandaları her seferinde Rolling olarak tabir edilen değişken şifreler göndererek işlevini yerine getirmektedir. Dc12v-24 çalışma gerilimi ve 8NMa statik akıma sahip, 105db alıcı hassasiyeti bulunan otomatik kapı kumandaları kapıların rahatlıkla kontrol edilmesini sağlamaktadır. Otomatik kapı kumandası tek başına satıldığı gibi firmamız tarafından kapı sistemleri ile beraber satışı ve montajı da yapılmaktadır.

Otomatik Kapı Kumanda Kullanım Alanları

Üretmiş olduğumuz otomatik kapı kumandaları ve alıcısı farklı Kapı sistemlerini açıp kapatabilecek özelliklere sahiptir. Ayrıca otomatik kapı kumandası mevcut olan kontrol kartlarına kolaylıkla tanıtılabilmekte ve entegre edilmektedir. Firma olarak dayanıklı iç ve dış malzemeden üretilen uzaktan kumandalar bariyer sistemleri, otomatik bariyer, otomatik garaj kapıları, yana otomatik bahçe kapıları, endüstriyel kapılar otomatik panjur, otomatik garaj kapıları gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Farklı renk seçenekleri değişen frekans aralıklarında üretilen otomatik kapı kumandaları üzerinizde taşıyabileceğiniz küçük boyutları ve 30 gram ağırlığı ile rahat etmenizi sağlayacaktır.

Uzaktan kumanda vericisi ile tam uyumlu kapı kumandaları kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Ayrıca düğme üzeri kapanacak şekilde taşındığı için cebinizde yanlışlıkla çalışma ihtimali ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede kapıların yanlışlıkla açılması ve art niyetli kişilerin içeri girmesi engellenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir