Otomatik Kapılar

Dairesel Kapılar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kapı sistemlerinde farklı özelliklere sahip ve işlevleri ile ön plana çıkan farklı modellerde dairesel kapılar üretilmektedir. Özellikle endüstriyel tesis giriş-çıkışları, site girişleri, apartman, villa gibi yerlerde en ideal çözümler dairesel kapılardır. Bu kapıların en önemli özelliği, hareket edilebilir mekanizma üzerinden kolaylıkla açılır-kapanır yönlü olmalarıdır. Uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, kullanım kolaylığı sağlayan kaliteli malzemeler ile dizayn edilen dairesel kapıları firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamız; güvenilir, kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan ve dairesel kapı hizmetlerinde 7/24 saat servis hizmetleri ve güvencesiyle sektörde tercih edilen ilk adrestir.

Dairesel Kapı Motoru

Dairesel kapı motoru diğer ifade ile kanatlı kapı motoru denilen özel mekanizmaya sahip olan bu motorlar, 90 derecelik açılar ile kapı kanatlarının açılıp kapanır özellikte olan, en çok tercih edilen motor türlerinden biridir. Kullanım kolaylığı ve güvenilir çalışma prensibi ile uzun yıllar kullanılabilir dairesel kapı sistemlerinde, farklı aksesuarlar kullanılabilir. Özellikle emniyet fotoselleri, akü, flaşör lambalar gibi aksesuarlar ile dizayn edilebilir. Firmamız, ihtiyaca yönelik her türlü dairesel kapı motoru satışını yapmakla birlikte satışı yapılan tüm kapı motorları firmamız güvencesindedir.

Dairesel Kapı Sistemleri

Dairesel kapı sistemleri kullanım kolaylığı, uzun ömürlü olmaları ve fonksiyonellikleri ile en çok kullanılan kapı sistemlerinden biridir. Nice, BTF gibi markalara ait farklı özelliklere sahip ergonomik tasarım, ekonomik fiyat avantajları ile tasarlanan dairesel kapı motoru ürünleri ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte üretilmiştir. Estetik görünümleri, modern tasarım ve sistemleri ile kompakt yapıya sahip olan tek ve çift kanat kapı uygulamalarında farklı özelliklerde dairesel kapı sistemleri kullanılır. Çalışma prensibi olarak 90 derecelik açıyla, açılır-kapanır özellikteki dairesel (kanatlı) kapı sistemleri özellikle yer sorunu olmaksızın kapıların rahatlıkla açılabilmesini sağlayan sistemlerdir. Nitelikli, garantili farklı özelliklere sahip dairesel kapı sistemlerini temin etmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Dairesel Kapı Motoru Montajı

Günümüzde birçok yerde kullanılan dairesel kapı sistemlerinde; uygulamalarda, tek kanat ya da çift kanat olarak dizayn edilir. Firmamız teknik personeli, dairesel kapı motoru montajı yaparken aşağıda belirtilen hususlara göre işlemleri gerçekleştirir.

  • Montaj yerine göre en uygun sistem olan tek kanat ya da çift kanat olmak üzere dairesel kapı sistemlerinin montajı yapılır.

  • Müşterilerimizin talebine göre beğenilen model tercih edildikten sonra istenilen modele uygun olarak kapı üretimi yapılır.

  • 2 yıl garantili olan otomatik dairesel kapı sistemleri motor seçiminde, kullanıldığı yere ve kullanım yoğunluğu göz önünde bulundurularak 220 volt AC ya da 24 volt DC modelleri içerisinde uygun olanı kullanılır.

  • Çalışma prensibi olarak buton ya da uzaktan kumanda ile açılabilir-kapatılabilir özelliktedir.

  • Elektrik kesintilerinde ise montajı yapılan dairesel kapılar manuel kullanıma da uygundur.

Nice Dairesel Kapı Motoru

Nice dairesel kapı motoru ergonomik tasarımları, güçlü motor özellikleri ve yüksek taşıma kapasiteleri gibi özellikleri ile en çok kullanılan kapı motoru markalarından biridir. Çalışma prensibi olarak genellikle 220 vac akımla çalışan, çalışma sıcaklığı eksi 20 artı 50 derece aralığında olan, dayanıklı ve hafif yapıya sahip olan nice dairesel kapı motoru, uzaktan kumanda ile ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan nice dairesel kapı motorları; açma-kapama yapma, kanatların bekleme süresini ayarlama, güç ayarı yapabilme, elektrikli kilit bağlayabilme, flaşör bağlayabilme, fotosel gibi birçok özelliğe sahiptir.

BTF Dairesel Kapı Motoru

Şirket girişlerinde, tesis giriş kapılarında, bahçe kapıları olarak kullanılan BTF dairesel kapı motoru tek kanatlı ya da çift kanatlı olmak üzere tasarlanan kapılardır. Rahatlıkla 90 derecelik açılar ile açılıp kapanmasını sağlayan son teknoloji ile donatılmış motorlardır. Ergonomik tasarımları ile ve kullanım kolaylığı açısından kapının ebatları, kanat uzunluğu, kanat ağırlığı, sayısı gibi ölçülere göre 1 veya 2 adet olarak kapı sisteminde kullanılırlar. Bu kapı motorları, eğer kapının tasarımında çift kanat mevcutsa çift motor kullanılmalıdır.

Nice Dairesel Kapı Motoru Fiyatları

Kanatlı kapı sistemleri, diğer ifade ile dairesel kapı sistemlerinde kullanılan motorların modelleri, markaları ve işlevleri birbirinden farklıdır. En çok kullanılan ve dayanımı ile uzun yıllar kullanılabilen nice dairesel kapı motoru fiyatları farklılık arz eder. Motorun gücü, modeli, büyüklüğü, tasarımı gibi özellikler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenir. Firmamız tarafından satışı ve montajı yapılan kapı motorlarını, en uygun fiyatlarda temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir