Bahçe Kapıları

Bahçe Kapısı Motor Fiyatları

Evler insanlar için mahremiyetinin başlamış olduğu sınırları ifade etmektedir. Bu sınır binanın dışı ile değil bahçe sınırı ile başlar. Evde bulunan kişiler gün içerisinde birçok dışarı gidip gelmek durumunda kalırlar. İş, alışveriş, eğitim veya sosyal hayat açısından dışarı çıkıp tekrar eve girmek zorundayız. Özellikle bahçe sınırı ile başlayan mahremiyet bahçe kapısı ile belirlenmektedir.

Bahçe kapıları veya garaj kapısı insan gücü ile kolay açılıp kapanabilen yapıya sahip değildir. Ağır ve büyük ebatlarda olması her seferinde açılıp kapanma işlemlerinin yapılmasını güç hale getirmektedir. Bu noktada elektrikle çalışan ve kapıların açılıp kapanmasını sağlayan kapı motorları devreye girmektedir. Kapı motoru sayesinde kolay bir şekilde bahçe ve garaj kapısını açıp kapatabiliriz.

Kolay kullanım imkânı sunmasının yanında kapı motorları hijyenik kullanım imkânı da sunmaktadır. Hijyenik kullanım sağlaması mekân kapılarında da tercih edilmesini sağlamıştır. Bahçe kapısı motor fiyatları farklı değişkenler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Garaj Kapısı Motor Fiyatları

Otomatik kapı sistemlerinin en önemli parçası olan kapı motorları ihtiyacı göre farklı tasarım ve fonksiyonlara sahiptir. Garaj kapısı motor fiyatları bu tasarımsal özellikler ve kullanılan malzeme kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Günümüzde kullanılan garaj kapıların da uzaktan kumanda ile kontrol etme özelliği sayesinde araçtan inmeden konforlu ve güvenli bir şekilde kapının açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

Firma olarak ürettiğimiz kapı motorlarında farklı fonksiyonel açılıp kapanma özelliklerine sahiptir. Tek taraflı kapı açma ve çift taraflı kapı açma ihtiyacına göre kapı motorlarının çalışma prensibi de değişkenlik göstermektedir. Üretmiş olduğumuz garaj kapı motorlarında son teknoloji kullanılmaktadır. Akıllı cep telefonlarına yüklenen uygulama sayesinde açılıp kapanma fonksiyonlarına sahiptir.

Garaj Kapı Motor Fiyatları

Üretilen garaj kapılarının büyüklüğüne ve kullanılan malzemeye türüne göre ağırlığı değişmektedir. Firma olarak kapı özellikleri göz önünde bulundurularak motor üretimi noktasında çeşitlilik sunmaktayız. Kapının kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayacak özelliklere sahip farklı seçeneklerde garaj kapı motoru tercih edebilirsiniz.

Garaj kapı motor fiyatları sahip oldukları temel özelliklere göre değişmektedir. Zincirli, vidalı veya kayışlı olmak üzere bir şekilde üretilen garaj kapı motorları kaliteli malzemeden üretilerek uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Özellikle büyük sitelerde çok yoğun olarak kullanıma olanak sunmaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısı Motor Fiyatları

Otomatik bahçe kapı sistemlerinde zincirli açılıp kapanma sistemi daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ü ve taşıma kapasitesi göz önünde bulundurularak uygun maliyetlerde imal edilmesi bahçe kapılarında kullanımının yaygın hale getirmiştir. Otomatik bahçe kapısı motor fiyatları uygun seçenekleri ve uzun ömürlü kullanımıyla rahat etmenizi sağlayacaktır. Kullanım yoğunluğuna göre kullanılacak olan motor çeşidi değişkenlik göstermektedir.

Kanatlı Bahçe Kapısı Motoru Fiyatları

Kanatlı bahçe kapısı dairesel hareket ile açılıp kapanmaktadır. 90 derecelik açı ile açılıp kapanma özelliklerine sahip kanatlı bahçe kapısı yana kayar bahçe kapılarına göre her bölgeye rahatlıkla uygulanabilir. Kanatlı bahçe kapısı motoru fiyatları kullanılacak olan emniyet fotoseli, flaşör lambalar, akü takviyesi gibi ek özelliklere göre farklılık gösterir. Firma olarak üretmiş olduğu onlar kapı motorları 2 yıl garantili bir şekilde sunulmaktadır.

Sürgülü Bahçe Kapısı Motoru Fiyatları

Farklı yapıya sahip ve farklı çalışma prensipleri ile üretilen kapı motorlarımız her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Sürgülü bahçe kapısı motoru fiyatları kit paket veya sade motor seçeneğine göre farklılık gösterir. Çevre aksesuarları ile sürgülü bahçe kapısı motorları ihtiyacınızı uzun yıllar karşılayacak yapıya sahiptir. Kapı ağırlığı, kapının uzunluk ölçüleri ve kullanım sıklığına göre en uygun motor seçeneklerini firmamızın satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir